top of page

O NAS

_DSC8779.jpg

BANDA EDITIONS to autorska selekcja fotografii, grafik, ilustracji oraz obrazów w oprawie i druku o standardzie archiwalnym. Możesz wybierać pomiędzy kategoriami POSTERS, LIMITED i ORIGINAL. Różnią się od siebie dostępnością, sygnaturą oraz unikatowością. Rozpiętość cenowa powinna zadowolić zarówno osoby, które pragną powiesić coś oryginalnego i estetycznego na ścianie, jak i te, którym marzy się tworzenie własnej kolekcji sztuki.

 

BANDA EDITIONS swoje początki ma w działalności studia druku i oprawy BANDA PRINTSHOP, w którym od lat drukujemy prace światowej sławy artystów, amatorów, prace do prywatnych kolekcji i takie, które zdobią galerie sztuki. Doceniono nas zarówno za jakość druku, używanego papieru, jak i ręcznie robione w naszej stolarni ramy. 

 

Po latach pracy poczuliśmy, że chcemy dać Wam coś więcej. Codziennie pracując z twórcami i ich dziełami, coraz bardziej czuliśmy, że sztuka powinna być prawem, a nie luksusem dla wybranych. Naszym życzeniem jest, żeby mogła zdobić Wasze domy, pracownie i biura. Dlatego prezentujemy Wam BANDA EDITIONS.

bottom of page